• Projekt -Szkoła odpowiedzialna cyfrowo

___________________________________________________________________________________________________________

ROK SZKOLNY 2021/22

Tydzień Dobrych Relacji w SP14

W dniach 27.10.2021- 1.10.2021 obchodziliśmy w szkole "TYDZIEŃ DOBRYCH RELACJI" w ramach projektu "SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO".

W ramach tygodnia obchodziliśmy Dzień Piżamy, Dzień Jabłka, Dzień Głośnego Czytania, Dzień Chłopaka i Dzień Dobrych Życzeń.

W każdym dniu uczniowie mogli przekonać się, jak ważne są dobre relacje między ludźmi.  Życzymy Wszystkim, aby każdego dnia mieć dobre relacje z innymi.

------------------------------------------

“IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”

·  Nasz szkoła przystąpiła do  IV edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie.

Uczniowie wypisywać będą kartki, które wyślą swoim bliskim.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------